May 27, 2023

Obwiniaj One-Edurance i K-Dot-o-DOT i 9. UNO-DRUGSTORE Cowboys

Dwie Bandcamp Hip Hop Records dzisiaj. Wiem, wszyscy z MAC i połączenie internetowe mogą rzucić kilka bitów w Bandcamp i nazwać to albumem. Ale są one inne, licz na mnie.

Obwiniaj jedną trwałość

Po pierwsze, obwiniaj jednego-rozpoznanego podziemnego rapera o stylu oldschoolowym, który faworyzuje New-Jack/Soul Beats. Od lat jestem fanem winy – jest niezawodny, jego rymy są ciasne, a on nie musi pozować jako gangsta hardschoolowego lub z przodu fałszywego obrazu. On dotyczy muzyki, a nie profilowania. „Endurance” nie jest najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek upuścił, ale jest solidny – a jeśli słuchasz winy, szukasz lirycy. Jest tutaj, w pełni. Ponadto każde cięcie jest produkowane przez innego producenta, co pozwala mu pracować z jednymi z najlepszych podziemnych beatmakerów: Tranzformer, Dertmerchant, Exile i Osiem innych.

Szklany wałęź domowy jeden

Wytrzymałość (wyprodukowana przez toousa) -blame One

Kup winę za dziesięć dolców tutaj.

K-DOT-O-DOT i 9. UNO-DRUGSTORE Cowboys

W Hip Hop z dokładnej przeciwnej strony znajduje się wulgaryzmy i mrocznie humorystyczni „kowbojowie apteki” K.O. i 9. Uno, dwóch kanadyjskich raperów z początkującymi przedstawicielami. Chodzi o narkotyki i seks-żyjące dzięki chemii i wszechstronnym smaku i zdecydowanie Rakieniu R. Ale to jest przezabawne. „Apteka Cowgirl” jest idealnym przykładem, z refrenem: „Hej, jak się masz/widzę najlepiej teraz zrujnowane życie/ ja na . . . ” Ale to nie tak, że jest to jedyne dobre cięcie. Album jest pełen takich barów. Piosenki mają tytuły takie jak „White Vans pełne Meksykanów” i „Coke for the Kids”. Y0u wpadnij na pomysł. Jeśli uważasz, że to zabawne (ja), to jest dla ciebie. Jeśli tego nie zrobisz, na pewno nie.

Apteka Cowgirl (feat. STASH) -K-DOT-O-DOT i 9. UNO

K kropka itp. Wynosi 3 USD na Bandcamp, tutaj.