June 22, 2023

Birthright rozpoczyna drugi rok z dużymi rewelacjami

wydawnictwem medialnym – pisarz Joshua Williamson (Ghosted, Nailbiter) i artysta Andrei Bressan wydadzą nową historię w swoim trwającym serialu Fantasy Series w listopadzie. Każdy numer tego nowego łuku będzie zawierał warianty „Hero’s Journey”, kultowe momenty życia Mikeya przedstawione przez najlepszych artystów Image.
Wcześniej w urodzeniu rodzina Rhodesa odkryła, że zniknięcie ich najmłodszego syna nie było najbardziej niszczycielskim wydarzeniem, jakie będą zobowiązane do pogody. Jego nagłe ponowne pojawienie się nie było też piknikiem. Kiedy „duży” brat Brennan dołączył do Mikeya na drodze, dowiedział się, że umiejętności przetrwania są premium nawet w naszym świecie.

W Birthright #11 czytelnicy dostrzegają jednego z najbardziej kluczowych momentów Mikeya: jego konfrontacji z bladym jeźdźcem.

„Pierwszy rok Birthright był pełen dramatu i przygody, ale #11 rozpoczyna drugi rok z wielkimi objawieniami. W końcu dostrzegamy, jaką Mikey do ciemnej strony – powiedział Williamson. „Andrei i Adriano wyrzucili ten problem z parku z niesamowitą sztuką, która jest piękna i inspirująca. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się wszystkimi szalonymi rzeczami, które zaplanowaliśmy na następny łuk! ” Dodał: „Poza tym dwa słowa… smok. Jeźdźcy. ”

Birthright #11 Cover A Bressen i Lucas (Diamond Code SEP150521) trafia w sklepy w środę, 11 listopada. Okładka B autorstwa Lukasa Ketnera (Diamond Code SEP150522) będzie również dostępny w środę, 11 listopada. Ostateczne termin odcięcia zamówień dla sprzedawców detalicznych to poniedziałek, 19 października.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Birthright #6, aby wystąpić na okładce Jamesa Harrenmedia Wydanie – bestsellerowy pisarz Joshua Williamson (Gwóźdź, Ghosted), artysta Andrei Bressan i kolorysta Adriano Lucas uruchomią drugą historię Hit The Series Birthright 8 kwietnia. Ten nowy rozdział w ciągle ewoluujące Fantas…
12 lutego 2015in „Komiksy”

Birthright #3 z Skybound idzie do drugiego wydania drukarki – pisarz Joshua Williamson (paznokcie, duchy), artysta Andrei Bressan i kolorystyka bestsellerowej serii SKYBOOD Series Rwiatuje się w czytelnie i pochwała, gdy akty fabularne opowieści kontynuują legendarną fantastyczną jazdę . Birthrigh…
2 stycznia 2015in „Komiksy”

Birthright #1 zawiera wersję Marc Silvestri Covermedia – twórca/pisarz Joshua Williamson (paznokieć, Ghosted), artysta Andrei Bressan i kolorysty Adriano Lucas wspólnie z bardzo oczekiwanym nową serią fantasy, z Skybound/Image Comics i ujawnić i ujawnić Niesamowity wariant Co…
6 września 2014in „Komiksy”