May 7, 2023

Archaia Zmiany Nazwa, CV Publishing

Archaia wysłała komunikat prasowy, ogłaszając, że wznowi publikowanie w czerwcu. Ponadto „nie jesteśmy już nazywani Archaia Studios Press ani ASP. Odtąd nazwiemy nas po prostu archai lub archai. ”

Oto część komunikatu prasowego:

„Naszym priorytetem jest pokazanie naszego zaangażowania w publikowanie poprzez wypełnienie wielkich historii, które już zaczęliśmy opowiadać” – powiedział wydawca Mark Smylie. W czerwcu Archaia wyda Hardcovers of the Awakening i jakiś nowy rodzaj rzezi i zobowiązała się do wydania co najmniej dwóch zebranych edycji w twardej oprawie na miesiąc, a następnie przez resztę roku. Dopiero na tej obietnicy w lipcu pojawią się w twardej oprawie inżyniera (które będą oferowane w bezprecedensowym punkcie ceny za 9,99 USD) i drugiego tomu nagradzanego Eisner Guard Myse. Kolekcje uznanych przez krytyków Primordia i Gunnerkrigg Court Vol. 2 zostaną zadebiutowane w sierpniu.

„Idąc dalej z seriami, które trwają, takie jak The Killer, Okko, The Secret History i Artesia: Obleganie” – dodała Smylie. „Tytuły te odbędą się z indywidualnymi problemami i ostatecznie zostaną zebrane w wydaniach w twardej oprawie”.

„Ponadto książki takie jak Robotika, Killing Pickman i Titanium Rain, które właśnie zaczęły się w środku i na koniec ubiegłego roku, zostaną ponownie uruchomione w formatach podwójnych, z od 48 do 64 stron sztuki za jedyne cenę 4,99 USD za cenę coverową 4,99 USD – wykrzyknął Smylie. „W miarę upływu roku będziemy wdrażać nowe tytuły, które niedawno podpisaliśmy, takie jak God Machine, Days Brak i inni, które jeszcze nie ogłosiło” – drażnił się wydawca.

Wywiad w Comic Book Resources przypisuje wiele poprzednich problemów wydawcy do późnych wyskakujących i nieskomplikowanych tytułów, więc teraz ślubują, że nie zabiegają się, dopóki sztuka do książki nie zostanie zakończona.

Nie wspomniane są następujące tytuły, które nie powrócą: Klisowana Pirate Girl przeprowadziła się do wydawnictwa olimpijskiego. Diabelskie majtki będą samodzielnie publikować, podobnie jak biegacze po serializacji sieci.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Mniejsze wydawcy łączą się: Boom! Nabywa Archaiayesa, ten nagłówek jest zamustany, ponieważ niezależnie od tego, czy jest to połączenie, połączenie sił, czy przejęcie zależy od tego, który komunikat prasowy przeczytałeś najpierw. Wiadomości latają jednak w Internecie, że Archaia Entertainment, pierwotnie założona przez Marka Smylie ponad dziesięć lat temu, aby opublikować swój komiks…

Komiksy dla dzieci: Disney przenosi się do Boom!, Henson do Archaiagemstone’a puścił licencję komiksu Disneya w USA – prowadząc do pytań takich jak „jak każda firma może nie odnosić sukcesu z najpopularniejszymi postaciami?” – ale nie martw się. Bum! Studios wypuści Disney Comics od września. Format będzie taki sam jak…

Hacktivist Alyssy Milano ma nową datę drukowania, planowanie serializacji w czerwcu, Hacktivist został ogłoszony nadchodzącą powieścią graficzną Archaii. Wiadomość ukazała się podczas letniego sezonu kongresowego z załączoną celebrytą i podglądem wydanym przez Ashcan. Alyssa Milano najwyraźniej wpadł na pomysł, inspirację lub coś w tym rodzaju – prawdziwym zespołem kreatywnym byli pisarze…