September 11, 2022

Spider-Verse kontynuacja: Reżyserzy ujawnili nowe szczegóły na temat nowego złoczyńcy filmu

Spider-Verse kontynuacją, w poprzek Spider-Verse, pojawi się nowy złoczyńca w The Guise of the Spot.

W filmie animowanym 2018 występuje Miles Morales (Shameik Moore), afroamerykańsko-amerykański i puerto rican zbuntowany nastolatek. Wraz z Morales jest kilkoma wariantami Spider-Mana z całego pająka. W jego przygodach towarzyszą mu Peter Parker/Spider-Man (Jake Johnson), Gwen Stacy/Spider-Woman (Hailee Steinfield), Peter Porker/Spider-Ham (John Mulaney, Spider-Man Noir (Nicolas Cage) i Peni Parker (Kimiko Glenn).

Ponadto film zarobił w sumie 375,5 miliona dolarów na całym świecie, co jest wystarczającym powodem, dla którego Sony dąży do nie jednej, ale dwóch innych kontynuacji. Pierwsza kontynuacja Spider-Verse, w poprzek Spider-Verse, odbędzie się 2 czerwca 2023 r. Tymczasem poza The Spider-Verse trafi na duże ekrany do 2024 roku.

To powiedziawszy, Spider-Man: do Spider-Verse był ogromnym sukcesem dla Sony. Ostatecznie film był znaczącą wygraną dla filmów animowanych.

Trio Boba Persichettiego, Petera Ramseya i Rodneya Rothmana skierowały się do Spider-Verse. Tymczasem nowe trio Joaquin Dos Santos, Kemp Powers i Justin Thompson wyreżyseruje przez pająk.

Spider-verse kontynuacja złoczyńca, miejsce

Niedawno Sony ujawniło, że w kontynuacji zmierzy się z nowym złoczyńcą Miles Morales. A w ostatnim wywiadzie dyrektorzy Spider-Mana: przez Spider-Verse podzielili znacznie więcej szczegółów na temat nowego złoczyńcy.

Kontynuacja Spider-Verse, po drugiej stronie pająka, będzie podążać za międzywymiarowymi przygodami Milesa Moralesa i Spider-Gwen. W tej cross-Universe Adventure duet napotknie wroga, miejsce. Sony ujawniło, że Jason Schwartzman będzie głosem za złoczyńcą komiksu.

Dr Jonathan Ohnn był naukowcem MIT, zanim stał się miejscem. Był jednym z pracowników Kingpina, a po nieudanym eksperymencie otrzymał supermoce. Miejsce może tworzyć mikro-portały i przejawia je w całym ciele. Dzięki tej dziwacznej supermocarni jest praktycznie niemożliwy do ataku, ponieważ może odchylić wszelkie ciosy, które nadejdzie. Może nawet rzucić portale, czyniąc całą ciężką próbę dla jego wrogów.

W wywiadzie dla Cartoonbrew.com reżyserzy rozmawiali o tym, jak wiedzieli wcześnie, że miejscem będzie główny złoczyńca filmu. Mówią, że to miejsce jest „niesamowitym przeciwnym do Miles”.

„Bardzo wcześnie wiedzieliśmy, że miejsce będzie naszym głównym złoczyńcą. Bez niesamowitego złoczyńcy, którego możesz zrozumieć dzięki swojej linii, tak naprawdę nie masz silnej historii dla swojego głównego bohatera. Więc jest niesamowitym przeciwnym do Miles. ”

Podziwiać

Na mocy miejsca

Powers wskazał, że Spot ma kilka podobieństw z Kingpin, głównym złoczyńcą w pierwszym filmie. Dla niego Spot ma „silną historię, która była idealnym uzupełnieniem Miles”. Zrozumiemy znacznie więcej o tym, co powiedział, gdy wypuszcza kontynuację Spider-Verse.

Podobnie, mówiąc o Kingpin, Vincent d’Onofrio wywołuje możliwy powrót znanego złoczyńcy. Z najnowszą sceną aktora w Hawkeye wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim pojawi się w filmach MCU.

Omawiając uprawnienia miejsca, Dos Santos twierdził, że jego moce są „kunsztem ożywającym”. Taka wizualizacja może „naprawdę się zdarzyć w animacji”. Sukces do Spider-Verse podkreślił wielkość animacji jako medium w filmach-medium zwykle zaniedbywane przez wielu.

„A jego żywy atrament naprawdę jest po prostu, myślę, że wszyscy mówiliśmy, że to nie tylko efekt. To kunszt ożywa. Jest to coś, co może się naprawdę zdarzyć w animacji. Możesz myśleć o miejscu jako koleś w garniturze w skarpetce w filmie Spider-Man na żywo. To nie zadziała. Po prostu nie będzie działać. Więc on ożywa sztuka. Jest atramentem rozlanym na stronie. Wszystko wraca do komiksów i sztuki komiksowej. ”

Prequel Spider-Verse, przez pająk, przybywa 02 czerwca 2023 r.