April 6, 2023

Popowo z lat 60. XX wieku spotyka Mroczne Underbelly of Suburbii in Lady Killer 2

Media Ridee-Po oryginalnym ogłoszeniu na San Diego Comic-Con 2015, Dark Horse Comics z przyjemnością potwierdza wydanie Lady Killer 2, długoletnie Kontynuacja najlepiej sprzedającej się serii Joëlle Jones Lady Killer.
Zabójca gospodyni wróciła! Rodzina Schuller przeprowadziła się do Cocoa Beach na Florydzie, gdzie życie trwa jak zwykle. Josie nadal żongluje imprezami Tupperware, swoich dzieci i kilku ludzkich głów. Jednak gdy ktoś z jej przeszłości ogonuje jej hitem, może być na więcej niż się spodziewała.

Lady Killer 2 przedstawia Jones, która wznawia swoją rolę pisarki, artystki i ilustratora okładki, z kolorami weterana Dark Horse Michelle Madsen. Aby uczcić trzydziestą rocznicę Dark Horse Comics, artyści Matteo Scalera i Moreno Dinisio produkują specjalną wariancję okładki do wydania nr 1.

Will Eisner Comic Industry Awards 2016 niedawno nominowany Lady Killer za najlepszą serię Limited i Joëlle Jones za najlepszy Penciller/Inker i najlepszy artysta okładki.

Lady Killer 2 #1 (z 5) znajduje się w sklepach 3 sierpnia 2016 r. W przedsprzedaży swojej kopii dzisiaj w lokalnym sklepie komiksowym!

Chwała Lady Killer:

„Lady Killer jest warta swojej wagi w samej sztuce, ale enigmatyczna Josie Schuller jest prawdziwym urokiem”. – Newsarama

„Poziom przemocy, który można opisać jedynie jako Betty Draper z Mad Men, spotyka Dextera.” – Zasoby komiksowe

Także dostępny

Lady Killer Tom 1
May150093 | 17,99 USD | 978-1-61655-757-7

O Joëlle Jones
Joëlle Jones jest artystką komiksową mieszkającą w Kalifornii. Najbardziej znana jest ze swojej pracy na Helheim, a także The Shold Up Brides of Helheim the Supernatural Viking Thriller Series napisany przez Cullena Bunna i opublikowany przez Oni Press. Obecnie jest współautor i rysuje nową oryginalną serię Lady Killer opublikowaną przez Dark Horse. Pracowała nad różnymi projektami z New York Times, Graphic Universe, Vertigo, DC, Marvel, Dark Horse i Oni Press.

O Michelle Madsen
Michelle Madsen jest kolorystą, której prace pojawiły się z Dark Horse, DC i Image Comics. Najbardziej znana jest z Criminal Macabre: Cal Macdonald, Angel and Faith, X, Buffy the Vampire Slayer, Agent Fear i ostatnie Boże Narodzenie.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Lady Killer #2 zabija konkurencję z drugim wydaniem drukowania – Dark Horse z dumą ogłasza, że ​​Joëlle Jones, Jamie S. Rich i Lady Killer Laurry Allred wyprzedała się na poziomie dystrybutora i otrzyma drugi druk, Zaledwie dzień po jego publikacji. W Lady Killer #2, Josie ‘…
6 lutego 2015in „Komiksy”

Lady Killer #1 sprzedaje i idzie na drugi wydruk Runmedia – Dark Horse z dumą ogłasza, że ​​pierwszy numer Joëlle Jones, Jamie S. Rich i Lady Killer Laurry Allred wyprzedał się na poziomie dystrybutora i otrzyma a Drugi druk! Josie Schuller to idealny obraz Homemak…
30 stycznia 2015in „Komiksy”

Comiclist: Dark Horse Comics Nowe wydania dla 03/30/2022 Comiclist: Dark Horse Comics Nowe wydania na środę, 30 marca 2022 r., Przez Charlesa LePage’a. Apex Legends nadgodziny #4 (z 4) (Cover A David Nakayama), Ham-Let 3,99 $ Szekspirowski Mash-up HC, 10,99 $ Hellboy The Silver Lantern Club #5 (okładka Christopher Mitten), 3,99 $ w Flood Flood TP, 19,99 $ Killer Queens TP,…
28 marca 2022in „Comiclist”