September 3, 2022

DC Fandome Black Adam Panel ujawnia Towarzystwo Sprawiedliwości (ale nie z Ameryki?)

Podczas DC Fandome, Rock w końcu opowiedział o filmie, który rozwija z Warner Bros i DC Comics od dziesięciu lat: Czarny Adam . Zawsze, ponieważ Warner ogłosił casting rocka, Black Adam szybko stał się jednym z najbardziej oczekiwanych filmów z DCEU. Wszyscy myśleliśmy, że zajdziemy na niego podczas shazam! Solowy film, ale niestety, tak się nie stało. Mamy jednak Mister, więc wciąż była to wygrana. Dwayne Johnson miał wiele do powiedzenia, w tym ujawnienie aktora Noah Centineo jako Atom Smasher – superbohatera, który może wyrosnąć do wielkości drapaczy. Ale Atom Smasher nie jest jedynym bohaterem dołączającym do Czarnego Adama.

DC Fandome Black Adam Panel: The Rock wprowadza sprawiedliwość społeczeństwo Ameryki

Okej, nie technicznie filmowy film, ale wciąż imponujący. (Warner Bros/DC Comics)

Po twierdzeniu, że nie chciał ujawniać zbyt wiele, Rock ujawnił niesamowitą kwotę – głównie, iterację zespołu Towarzystwa Sprawiedliwości. Mimo że powiedział, że ludzie pytają o „Towarzystwo Sprawiedliwości Ameryki”, Johnson nazwał ich jedynie „Towarzystwem Sprawiedliwości” dla reszty panelu DC Fandome Black Adam. Ma to sens… Czarny Adam nie pochodzi z Ameryki, a Justice League również upuściła „Ameryki”. Działa lepiej, nie tylko po to, aby był o wiele bardziej globalny, ale także lepsze nazwy zespołów.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Więc kogo otrzymujemy? Po pierwsze, dwóch klasycznych członków, Hawkman i Doktor Fate. Są to dwie potężne postacie same w sobie, a jednak czarny Adam jest nadal znacznie silniejszy. Pozostali dwaj członkowie są „nowymi rekrutami” zespołu: Cyklon i, oczywiście, Atom Smasher. Są też bardzo potężne. Rola Czarnego Adama w Towarzystwie Sprawiedliwości jest prosta. Chce ich pouczyć „prawdę, sprawiedliwość i czarny Adam”. Spodziewaj się dużej przemocy z tego.

Teaser podczas panelu DC Fandome Black Adam pojawił się w dwóch częściach, które można wyświetlić poniżej.

(Wyróżniony obraz: Warner Bros/DC Comics)