May 29, 2023

Rutynowe utrzymanie Aarona Westa, a także ryczące dwudziestki

panna Adam Duritz? Cóż, oto kolejna najlepsza rzecz: pobłażliwa, nieco nosowa, piosenkarka i autorka tekstów z niezwykłą zdolnością do zamachowania w fantastyczne teksty, a także sprawić, że poczujesz się nostalgiczny dla jego życia.

Jeśli jakikolwiek rodzaj tego wydaje się obraźliwy, nie sugeruję tego. Po prostu ten album przypomina mi w niezwykle silny sposób, licząc wrony. Jestem wielkim fanem wron, jednak przyznaję, że katalog zespołu jest zasadniczo tylko jednym długim odpowietrznikiem Adama Duritza o tym, że ludzie nie lubią go prawie tak bardzo, jak powinni, lub tak bardzo, jak on sam. W końcu chciał być Bobem Dylanem.

Aaron West znajduje się na czele Dana Campbella z pytań, zespół, którego nie znam, a także rutynowa konserwacja albumu to zbiór oryginalnych melodii o lizaniu ran po barieniu, łącząc się z młodymi przyjaciółmi, będąc w zespole Oprócz tego, że chce być większe… motywy wiejskie z Rock Rock. „Runnin’ w kierunku światła ”, który mówi o„ Uczciwych piosenkach ”, powinien również przypominać Bruce’a Springsteena. „Rose i Reseda” sprawi, że poczujesz się, jakbyś żył z nim jego życie, z przerażającym kompleksowym opowiadaniem o poprzednich przygodach. „God i Billboards” wywołały niektóre stylistyczne rytmy znacznie bardziej konwencjonalnych piosenek rockowych Pink Floyda. Tak, jest wiele rzeczy, które wcześniej słyszałeś – ale zrobione to bardzo, bardzo dobrze.

To naprawdę świetna płyta. Jestem raczej konkretnym, wielu recenzentów odkryje to niezadowolenie, a także lete, jednak tak powiedzieli o sierpniu, a także cokolwiek później – a ten album był hitem potwora. Gdybyśmy wrócili w czasach, w których Radio miało znaczenie, to ja też by to było.

Zalecana.