April 9, 2023

Trochę komiksu bezpośredniej historii rynku

Milton Griepp, który prowadzi ICV2.com, wykorzystywany do własnego dystrybucji miasta, która miała miejsce tutaj w Madison, Wisconsin. Okazuje się, że CCD został opracowany w tym miesiącu 40 lat temu, a Milton opublikował krótką wspomnienie historii firmy. (Nawiasem mówiąc, KC pomógł CCD w obsłudze klienta przez kilka lat.)

CCD było jednym z największych komiksowych rynków bezpośrednich (sprzedawanych od wydawców do sklepów z komiksami), aż do decyzji DC o specjalnym z Diamond w 1995 roku, ostatecznie opuścił ten inny biznes jako jedyną pozycję. (To ujawniono pierwszego roku, w którym poszedłem do komiksu San Diego, a także w tym czasie, nie miałem koncepcji, co to znaczy. Wszyscy od tego czasu wiele odkryliśmy.)

Ale wcześniej CCD pobiegł przez szesnaście lat, ponieważ można sprawdzić z Griepp. Pamiętaj, aby sprawdzić ich jednostronicowy miesięczny formularz zamówienia.

Podobnie jak komiksy są nadal oferowane w 2020 r., Za każdym razem przyjmowaliśmy zamówienia na miesiąc komiks jedna strona papieru 8-1/2 ”x 11”. Wymieniliśmy Marvel, DC, Warren, a także problemy Harveya według tytułu, a także problemu.

Zauważ, że było o wiele łatwiejsze – a także tańsze, przy 60 centach problemu – wówczas nadążenie na cały rynek komiczny. Mamy znacznie większy zakres treści, formatu, lokalizacji kupowania, a także różnorodności twórców, jednak wciąż jest wielu ludzi podejmujących decyzje, które dokładnie pamiętają o tym, jak sprawy są wykorzystywane… a także kilka z nich pragną To była znowu ta metoda. Proste jest wygodne. Nie wymaga tak wielu decyzji.

Nawiasem mówiąc, była to otwarta sztuczka w połowie lat 90., że częścią oferty wyłączności DC była to, że komiks miał prawo kupić dystrybutora. Steve Geppi, właściciel Diamond, niedawno zweryfikował, że tak już nie jest.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

KC Talks Comics w 1981 Memories autorstwa KC Carlson Cóż, to dziwne … to, co mamy tutaj, to wywiad, który przeprowadziłem na regionalnym Eau Clare, Wisconsin, programie telewizyjnym zatytułowanym „Trzynaście wywiadu” około 1981 roku. Ankieter to Geoff Welch, mój stary kolega z klasy na University of Wisconsin – Eau Claire,…

Komiks: detaliczne Mavericks, którzy dostarczyli nam nowy maniak Culturete nadchodzące wydanie w miękkiej oprawie komiksowej: detaliczne Mavericks, które dostarczyły nam nową kulturę maniaków przez Dana Gearino, skłoniła mnie do sprawdzenia twardej oprawki, którą wysłałem rok, a także na rok, a także na rok, a także na rok, a także a Północno temu. Chłopcze, to była kompleksowa podróż z historią rynku komiksowego! Gearino, dziennikarz biznesowy…

Komiksy komiksowe #6 THIS SELEFERENTION SERIING, HISTORIA KOMIKÓW W FORMU KOMICJI, Kończy się tym problemem. To mieszana torba, która patrzy zarówno przed nami, jak i do tyłu. Pierwszy rozdział dotyczy problemu określania pierwszej powieści graficznej. Jak ktoś myśli o historii komiksu – dlatego czytam ten komiks – bym…