May 31, 2023

9.17 Najgorętsza aktualizacja Komiks Greatest Movers

Co tydzień GoCollect aktualizuje swoją najgorętszą listę komiksów. Lista jest aktualizowana, nadszedł czas, aby spekulować na temat największych przeprowadzek! Robimy to co tydzień, więc pamiętaj, aby dostroić się w każdy czwartek!

Najgorętsze komiksy top 10

W tym tygodniu dziesięć najgorętszych komiksów miało duży wnioskodawca! #7 przesunął się w górę o 310 przestrzeni! Zrobię głębokie nurkowanie później… ale Dang!

1. Fantastyczny Spider-Man #361

2. Fantastyczny Spider-Man #300

3. Nowe mutanty #98

4. X-Men #4

5. Spawn #1

6. Najwyższy opad nr 4

7. Marvel Super Heroes Secret Wars #1

8. Venom #3

9. Thor #5

10. Marvel Super Heroes Secret Wars #8

Najgorętsze komiksy największe przeprowadzki

X-Force

X-Force #11-Up 948

Naszym największym Moverem w tym tygodniu jest X-Force #11, który obecnie siedzi w miejscu 52. W zeszłym tygodniu 10 sprzedanych. Porównaj to z tydzień wcześniej, w którym sprzedano tylko 2. Najwięcej kogoś zapłaconego było 155 USD za podpis oznaczony 9,6. Chociaż druga sprzedaż jest na równi lub niższym niż obecny szacowany FMV. Wartości zarówno zwiększyły, jak i zmniejszyły się w ciągu ostatniego miesiąca. Z 9,8 i 9,2 zmniejszającym się, a pozostali rosną. 9.4 miał największy wzrost wartości o 45%. W spisie CGC w spisie CGC jest 3483 kopii, przy czym 9,8 jest najczęstszym przez osuwisko.

Ten komiks został wydany w 1992 roku i sprzedany za 1,25 USD. Chociaż jest to drugi wygląd „prawdziwego” Domino, jest to także szósty wygląd Deadpool i pierwszy wygląd broni P.R.I.M.E. Gdybym musiał zgadnąć, w pozostałych tygodniach miały konsekwentną sprzedaż, z wyłączeniem w zeszłym tygodniu. Ostatni tydzień był prawdopodobnie uśpiewą i kiedy sprzedaż wzrosła – podskoczyła. Co myślicie? Powiedz mi w komentarzach poniżej.

X Men

X-Men #53-927

9 sprzedano w zeszłym tygodniu, podczas gdy samotny sprzedał tydzień wcześniej. Wydany w 1996 roku i sprzedany za 1,95 USD. Istnieje 223 kopie w spisie CGC, przy czym najczęstsza ocena to 9,8 z 134 egzemplarzami. Najwięcej kogoś zapłaconego za kopię była etykieta 9,8. Ktoś zapłacił za to 599 USD. Istnieje (1) 10.0. Szacuje się, że FMV 9,8 wynosi obecnie 170 USD. Ostatnia sprzedaż niebieskich etykiet jest o wiele bardziej na równi.

To, co sprawia, że ​​ten problem X-Men Vol 2 jest tak kluczowy, że jest to pierwszy pełny wygląd Atlought. Chociaż miał kameę w X-Man #15, ten problem jest o wiele bardziej istotny. Wskazuję, że jego imię jest na okładce! Niedawny post spekulował, że film Avengers 5 może przynieść atak na duży ekran. Nie zaskakuje mnie, że ludzie wychodzą w poszukiwaniu tego stosunkowo przyjaznego budżetu problemu. Co myślisz? Czy Onslaught zmierza na naszą drogę?

Współczynnik X.

X-Factor #1-Up 917

Siedem sprzedanych w zeszłym tygodniu w porównaniu z dwoma tydzień wcześniej. Istnieje 1682 kopii w spisie CGC, przy czym 9,8 jest najczęstszą oceną. Obecne FMV i ostatnia sprzedaż wydają się ładne na równi. Oprócz 9,8 niebieskiej etykiety, która sprzedawana za 61 USD. Ten komiks został wydany w 1986 roku i pierwotnie sprzedany za 1,25 USD.

Zostało to wydane w 1986 roku i pierwotnie sprzedane za 1,25 USD. Jest to pierwszy wygląd Camerona Hodge’a, choć jest to także podwójny pierwszy występ X (5 oryginalnych X-Men). Oryginalna pięć łączy się, aby utworzyć X-Factor… To jest niesamowite, ale nie widzę niczego ogłaszającego lub spekulowego, że ma się to wydarzyć na dużym lub małym ekranie. Daj mi znać, co wiesz w komentarzach.

ŻOŁNIERZ AMERYKAŃSKI. Joe

ŻOŁNIERZ AMERYKAŃSKI. Joe, prawdziwy amerykański bohater #1 – Up 826

W tym tygodniu komiks wspiął się w 826 miejsc. Dziewięć sprzedanych w porównaniu do 1 tydzień wcześniej. Była niezwykle wysoka sprzedaż, która za 9,8 za 900 USD. To najwyższa każda osoba zapłaciła za tę ocenę. Obecny szacowany FMV wynosi tylko 525 USD. Druga sprzedaż wydaje się być w linii z FMV. Jest to 3297 kopii w spisie CGC, przy czym najczęstsza ocena to 9,6.

Ten komiks jest pierwszym wyglądem bohatera, Snake Eyes. Film obracający się wokół niego miał zostać wydany w przyszłym miesiącu, dopóki Covid nie uderzył i rozważa, że ​​został opóźniony do 2021 r. Ostatnio pojawiło się kilka artykułów, które mogły spowodować, że niektórzy spóźnieni poszły w poszukiwaniu tego kluczowego problemu. Poza tym nie widzę niczego nowego, aby spowodować skok.

Tajne wojny

Marvel Super Heroes Secret Wars #1-Up 310

Ten skoczył – choć nie tak wysoko jak inne – aż do miejsca numer 7! I nie bez powodu. 28 kopii sprzedanych w porównaniu z zaledwie 2 tydzień wcześniej. O wiele bardziej zwłaszcza, 24 z tych sprzedaży były tego samego dnia, 11 września, w serwisie eBay. Nie mogłem o tym mówić. Najwięcej zapłaconych było 299 USD za 9,8. Obecny szacowany FMV dla tego stopnia jest nieco niższy przy 240 USD. W spisie CGC znajduje się 2957 kopii, przy czym najczęstsza ocena to 9,8.

Ten komiks został wydany w 1984 roku i pierwotnie sprzedany za 0,75 USD. Jest to pierwszy z ograniczonej 12-edycji serii Comic. Jest to również pierwszy wygląd Beyonders. Chociaż nie sądzę, że dzieje się tak z powodu jakichkolwiek wiadomości lub ogłoszeń. Okazuje się, że ten sam sprzedawca dostarczył jednocześnie grupę. 21 kopii zostało dostarczonych i sprzedanych przez tego samego użytkownika eBay. Chyba że wszyscynull