July 2, 2023

Czarna Pantera: Naród pod naszymi stopami dociera do części ósmej

Wydanie medialne – Marvel Comics nadal prezentuje tegoroczny Breakout Marvel Super Hero – The Black Panther – poprzez comiesięczną serię wideo, która nadal łączy świat komiksów i hip -Hop mieszanie animowanych komiksów wraz z komentarzem pisarza Czarnej Pantery, Ta-Nehisi Coates. Dodatkowo „Black Panther: A Nation Under Our Feet – Part Eight” wprowadza nowy utwór „100 Black Panthers” Kipp Stone.
W Black Panther Marvel Comics, napisany przez Atlantic National Arespondent i zwycięzcę National Book Award, Ta-Nehisi Coates, matka zastępcza Czarnej Pantery, Ramonda, zbliża się do śmierci, gdy jej obrażenia z powodu pogorszenia bombardowania i powrót do zdrowia zaczynają się wydawać niemożliwość. Plus: Shuri, siostra Czarnej Pantery wraca z Dżalii… ale czy ona wciąż jest sobą? Coś więcej? A może coś z legendy?

Kontynuując emocje związane z superbohaterem Marvela T’Challa, The Black Panther, najnowszego odcinka tego rewolucyjnego wielo-artystycznego inspirowanego hip-hopem serialu wideo zupełnie nowego utworu „100 Black Panthers” Kipp Stone.

„Czuje się naprawdę dobrze, mając możliwość pracy Marvela” – powiedział Stone. „Zawsze kołysałem się z postaciami Marvela, jeśli chodzi o superbohaterów, więc robienie piosenki, która Reps Black Panter nie była taka trudna. On oznacza to, co stoję, solidarność, siłę i lojalność. ”

Obejrzyj „Black Panther: A Nation pod naszymi stopami – część ósmej”!

Czarna Pantera #9 jest dostępna cyfrowo za pośrednictwem Marvel Digital Comic Shop i we wszystkich lokalnych sprzedawców komiksów. Aby znaleźć sklep z komiksami, sprawdź www.comicshoplocator.com lub zadzwoń pod numer 1-888-comicbook.

O Marvel Entertainment
Marvel, spółka zależna w całości należą do Walt Disney Company, jest jedną z najwybitniejszych firm rozrywkowych opartych na postaciach na świecie, zbudowanej na sprawdzonej bibliotece ponad 8000 postaci w różnych mediach w ciągu siedemdziesięciu pięciu lat. Marvel wykorzystuje franczyzy postaci w zakresie rozrywki, licencji i publikowania.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Marvel.com.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Ta nowa zwiastun Czarnej Pantery nr 25 uhonoruje koniec wyjścia Erata-Nehisi Coates z Czarnej Pantery, obchodzony jest z nową przyczepą. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne-dziś oznacza koniec epoki jednej z najbardziej uznanej serii Marvela: Czarna Pantera Ta-Nehisi Coates. Wraz z artystami Danielem Acuñą i Brianem Stelfreeze, zdobywcą nagrody National Book Award…
26 maja 2021in „Comiclist”

Czarna Pantera Ta-Nehisi Coates kończy się w kwietniu tego kwietnia New York Times Epic Saga Saga Black Panther autorstwa Ta-Nehisi Coates kończy swoje zakończenie w kwietniu w kwietniu. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne-Kwiecień Czarna Pantera #25 zaznaczy koniec redefiniowania TA-Nehisi Coatesa nad Czarną Panterą. Występowanie sztuki Daniela Acuña i epilogu…
22 stycznia 2021 w „Comiclist”

Koniec czasu TA-NEHISI COATES na Czarnej Pantery rozpoczyna się w lutym Imperium międzygalaktyczne Wakanda Saga trwa w lutym w Czarnej Pantery nr 23, a my mamy zwiastun, który to udowodnił. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne-uznany bieg TA-Nehisi Coates na Black Panther powraca w przyszłym miesiącu z Czarną Panterą #23. Występują sztuka Daniela Acuña i Ryana…
9 stycznia 2021in w „Comiclist”