January 27, 2023

Dynamite Feakment grudzień 2017 r. Zwolenniki

. Rodzice ludzie z Dynamite Feakment dostarczyli ComicList do zabiegów komiksowych i innych produktów przedstawionych w podglądach z października 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od grudnia 2017 r.

Barbarella #1

Ikona popkultury debiutuje w Ameryce
Z nowymi historiami po raz pierwszy od 35 lat!

Mike Carey (W), Kenan Yarar (A)
Pełny kolor, 3,99 USD, nastolatek +

Córka z wielką gwiazdą, powróciła! Kiedy Barbarella wędruje do strefy wojennej, teokratyczni władcy Parosia aresztują i uwięzią ją. Zakłada się w więzieniu, ale teraz, gdy wie, co Parosianie robią z własnymi obywatelami, Barbarella podejmują decyzję o tym, aby walczyć z własną…

Od pisarza Mike Carey (Lucyfer, niepisany), z sztuką Kenana Yarara (Hilal)!
„… Barbarella była postacią, która pomogła zdefiniować swoją epokę – pierwszą emancypowaną bohaterką przez dekadę, która zakwestionowała wszystkie zasady i kody moralne”. – Pisarz Mike Carey.

10 klatek na sekundę; Wyrażona przygoda

224-stronicowa nostalgiczna przygoda przez umysł
gwiazdy mediów społecznościowych Johnny Wu/Sgt. Banany!

Johnny Wu (w & a)
Pełny kolor, 29,99 USD, 224 strony, nastolatek +

Sensacja na Instagramie Johnny Wu zgromadził gigantyczną obserwowanie swoich zdjęć przedstawiających figurki akcji występujące w chwalebnych, filmowych przygodach. Ta pierwsza kolekcja dzieł Wu zabierze Cię w podróż bohatera przez figurę akcji, z występami z niektórych ukochanych i rozpoznanych zabawek popkultury.

Napisane przez Johnny Wu!
„Sgtbananas [Johnny Wu] jest niekończącym się poszukiwania najfajniejszego ujęcia figur akcji, które pozwolono na maksymalną kinową wielkość”. – Dziennik Wall Street

Shadow/Batman #3

Tematyczna kontynuacja mini-serii Hit Hit DC, Batman/Shadow!

Steve Orlando (W), Giovanni Timpano (A)
Pełny kolor, 3,99 USD, nastolatek +

Wieki temu cicha siódemka objęła rękę na szyi świata. Nigdy nie puścili. Od pokolenia na pokolenie słynna niewykrywalna ręka prowadząca globalną gospodarkę, prowadząc postęp, była zaciśniętą pięścią. Ale z poprzednim przywódcą zamordowanym na ulicy, który jest obecnie na czele tego spisku cienia, i jak tak długo zachowywali swoje ciche niebezpieczeństwo? Batman i cień mogą nie mieć odpowiedzi, ale dobrze to zrobić Bruce Wayne i Allarda Cranston.

Pisarz Steve Orlando (Batman/The Shadow, Justice League of America) i artysta Giovanni Timpano (The Shadow, Transformers) zjednoczą, aby opowiedzieć szybko klasyczną opowieść o noir, śmiertelności i pokoleniowych bohaterach i złoczyńcach.

Strona Bettie #6

Teraz rozszerzony na wydanie 8!

David Avallone (W), Colton Worley (A)
Pełny kolor, 32 strony, 3,99 USD, nastolatek +

Bettie idzie na festiwal filmowy w Cannes! Inwazja Kosmicznych Commies nie jest gotowa do Grand Prix, ale to nie powstrzyma naszej bohaterki przed ściganiem szpiegów na Riwierze Francuskiej! David Avallone i Ezu Figueroa zabierają cię z powrotem do 1952 roku, w następnej części strony Tajnej Piary Bettie.

Od pisarza Davida Avallone, z Art Coltona Worleya.
„… Jeśli lubisz Old School Hollywood, silne kobiety i dziwne opowieści – ten komiks jest dla Ciebie!” – Popr przerwa

James Bond: Kill Chain #6

Najbardziej obecna przygoda Andy Diggle i Luca Casalanguida
Zbliża się w tym ekscytującym ostatnim numerze!

Andy Diggle (W), Luca Casalanguida (A)
Pełny kolor, 32 strony, 3,99 USD, nastolatek +

Smersh aktywował operację Falcon Hooded, doprowadzając Europę na kolana i NATO na skraj zawalenia. Kluczowy sojusznik ma zamiar wpaść w Rosję, ponownie wyciągając mapę geopolityczną i ustanawiając nowe podstawy na nadchodzący stulecie. Ale jeden człowiek może coś zmienić. Znasz jego imię.

Od zespołu kreatywnego, który przyniósł ci James Bond: Hammerhead, pisarz Andy Diggle i artystka Luca Casalanguida!
„Dobrze skonfigurowana tajemnica ze wszystkimi znakami charakterystycznymi klasyka Bonda”. – Multiversity Comics

Biblioteki nr 4

Bibliotekarze wybierają swoją ostatnią przygodę w tym dramatycznym finale serii!

Will Pfeifer (W), Rodney Buchemi (A)
Pełny kolor, 32 strony, 3,99 USD, nastolatek +

Ostateczny problem! Gdy inwazja na pełną skalę z czasopisma osi czasu zagraża całemu światu, bibliotekarze przeszukują ziemię w poszukiwaniu starożytnego artefaktu, który może powstrzymać cywilizację przed wymazaniem. Ale z nie do powstrzymania armii sieją spustoszenie na całym świecie, czy już jest za późno?
Od pisarza Will Pfeifer z Art Rodneya Buchemi.
Na podstawie uznanego krytycznie, wielokrotnie nagradzanego serialu telewizyjnego TNT od producenta wykonawczego Dean Devlin i Electric Entertainment!

Skin & Earth #6

Epickie końcowe wydanie z znacznie ponad 60 stronami + materiału Perk!

Światła (w i a)
Pełny kolor, 32 strony, 7,99 USD, nastolatek +

Teraz uwięziona w dziwnej dziedzinie Mitsuki, ogromna i niezwykła prawda ujawnia się EN o jej świecie i tych, które zna i kocha. W tej ostatniej części Skin & Earth EN znajduje nową moc w głębi niewoli i zależy jej od tego, co zrobi z tym.

Napisane i zilustrowane przez muzykę pop, Lights! kasynullnull