June 3, 2023

Baltimore Comic-Con Ogłoszenie i aktualizacja konkursu na kostiumy

Wydanie medialne-w końcu można ją ujawnić! Po miesiącach planowania i spisku – oto jest. Jest to harmonogram panelu Baltimore Comic-Con 2011!
AKTUALIZACJA: Słuchaliśmy naszych fanów, a konkurs kostiumów został przełożony. W sobotę odbędzie się teraz o 15:00. Formularze rejestracyjne można przekazać w pobliżu tabeli nr 2403 w głównej sali konwencji. Mając 1000 USD na zdobycie najlepszego ogólnego kostiumu i nagród dla każdej z 10 kategorii, jest to jedno z nich wszyscy cosplayerzy nie chcą przegapić! Aby uzyskać więcej informacji i pełną listę kategorii, odwiedź stronę konkursu na kostiumy naszej witryny.

Pokój 301-303 (sobota)

11: 00-12: 00-Tworzenie komiksu/mangi od koncepcji do publikacji-twórcy męża i żony (i nominowani do nagrody Harvey) Comfort Love i Adam Withers uczą, jak tworzyć własny komiks. Cały proces – koncepcja, skrypty, miniatury, ołówki, kolor, pdf i CBZ, druk, dystrybucja, sieć, a nawet maksymalizacja wrażenia z konwencji zostaną omówione w tym seminarium. Odejdziesz z zrozumieniem narzędzi, których potrzebujesz, aby stworzyć i sprzedać własną książkę.

12: 00-1: 00-Spotlight On Keith Giffen, J.M. Dematteis i Kevin Maguire-Giffen, Dematteis i Maguire są ulubionymi fanami twórczymi zespołami kreatywnymi za obrońców, metalowych mężczyzn i Justice League. Dzięki opowieściom, które łączą przygodę i humor, ich książki są jak żadne inne. Dołącz do mężczyzn, którzy umieścili „Bwah” w „Bwah-ha-ha”, patrząc na swoją wspólną pracę.

1: 00-2: 00-Spotlight on Charles Vess-Praca nagradzanego artysty Charlesa Vessa można zobaczyć w takich książkach, jak Sandman, Stardust, Rose, Book of Ballads and Sagas oraz wiele innych. Dołącz do Charlesa i moderatora Terry’ego Moore’a, gdy patrzą na jego sztukę, jego karierę i to, nad czym teraz pracuje.

2:00 – 3:00 – Rozmowa z Jeffem Smithem i Stanem Sakai – Kość Jeffa Smitha świętuje w tym roku 20. rocznicę. Usagi Yojimbo Stana Sakai wkrótce osiągnie swój 200. numer. Teraz ci dwaj utalentowani twórcy siedzą, aby omówić swoją pracę; Od ich początków do planów na przyszłość. Dołącz do Jeff & Stan, aby z pewnością być żywym i zabawnym spojrzeniem na świat komiksów.

3: 00-4: 00-Spotlight on the Legion of Super Heroes-Podróżuj z nami do 31 wieku, patrząc na futurystyczną drużynę DC, Legion of Super Heroes! Dołącz do twórców Keith Giffen, Mike Grell, Mark Waid, Barry Kitson i Chris Roberson, którzy opowiadają o opowieściach w długiej i piętrowej historii Legionu. Niech żyje legion!

4: 00-5: 00-Spotlight on Shannon Wheeler-Od zszywania 21 000 mini-komiksów po kręcenie komiksu po pisanie opery po robienie kreskówek dla New Yorkera-Shannon Wheeler właśnie zaczął w swojej karierze w komiksach. Niedawno jego kolekcja odrzuconej kreskówki New Yorker myślałem, że będziesz zabawniejszy zdobył nagrodę EISner za najlepszą publikację humoru i jest gotowy na Harveya w ten weekend. Dołącz do Shannon Wheeler i jego zaufanego boomu pomocnika! Dyrektor ds. Marketingu Studios Chip Mosher, patrząc wstecz na meteoryczny wzrost i upadek Shannon w komiksach. O tak! Wheeler stworzył także zbyt dużo kawy.

Pokój 307 (sobota)

11: 00-12: 00-Wizjoner wchodzi do Deadlands-Dołącz do wizjonerskiego komiksu i ich gwiazdy twórców, którzy tego lata wprowadzili Deadlands z Image. Dołącz do Rona Marz, Davida Gallahera, Steve’a Ellisa, Jimmy’ego Palmiottiego, Lee Modera i własnego Visionary C. Edward Sellner, którzy zastanawiają się nad dziwnym przebudzeniem West w komiksach i martwych landach. Poszukaj ekskluzywnych ogłoszeń o Deadlands: Rok 2.

12: 00-1: 00-Najlepsza krowa: tworzymy…-Dołącz do najlepszego wydawcy krów Filip Sablik wraz z najlepszym architektem krów Ronem Marz i pisarzem Echoes Joshua Hale Fialkov, aby uzyskać kolorowe i żywe spojrzenie na ostatni rok najlepszych wydawnictw krów i co Nadchodzący rok przygotowuje się na artefakty, sezon pilotażowy, Witchblade, The Darkness, Magdalena i wiele więcej! Plus każdy uczestnik otrzyma bezpłatny prezent tylko do uczestnictwa!

1: 00-2: 00-Boom! Panel z okazji szóstej rocznicy – dołącz do Boom! Założyciel i dyrektor generalny Studios Ross Richie, który wciąga zasłonę z powrotem! Studia. Od debiutu wydawcy jednokrotnego na miesiąc w 2005 r. Do 2011 r., BOOM BOOM! W ciągu ostatnich dwudziestu lat Studios miało jedno z najbardziej meteorycznych wzrostów z dowolnego wydawcy komiksów. Dowiedz się, co sprawia, że ta firma zaznacza się jako Ross wspomina o wczesnych dniach w Boom! i jego obecny sukces. Jedyny w swoim rodzaju panel dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwą historię sukcesu boomu! Studia.

2: 00-3: 00-Marvel Universe-Zastanawiasz się, co jest z X-Men? Myślisz o wizycie w Spider Island? Ciekawy przyszłości Daredevil? Po prostu chcesz wiedzieć, co jest z wszechświatem Marvela? To jest miejsce dla Ciebie! Dołącz do Marvela, Jason Aaron, Mark Waid, Barry Kitson, Paul Tobin i Tom Raney, gdy eksplorują cuda wszystkich rzeczy Marvel!

3: 00-4: 00-Poznaj legendarne komiksy! – Dołącz do LEnullnull