April 24, 2023

Ao Haru Trip Volumes 5 i 6

To czas serialu IO Sakisaka – wkrótce rzeczy oczyszczają (ponieważ seria generała prowadzi 13 tomów), a także The First Secret His Zostałem ujawniony, więc przedstawmy niektórych rywali dla zainteresowania członków naszej podstawowej pary. To zapewni znacznie większą możliwość nieporozumień, a także przyciągających monologów wewnętrznych „Dlaczego miałby to robić?” sortować.

Ao Haru Trip Tom 5 zaczyna się od fantastycznej uroczej obietnicy. Futaba, a także Kou planują udać się na Festiwal Summertime, jeszcze jedną próbę na pierwszej randce, która nigdy wcześniej nie miała miejsca. Jednak Kou nagle ją anuluje, rzucając ją ponownie do zastanowienia się, kiedy tak dobrze, jak musi stwierdzić, że go lubi.

Jej uczucia są trudne przez nową postać Toma. Futaba zadowoliła go w tomie 4, kiedy włożyła go na niego, przewróciła go, a także przypadkowo włożyła rękę w jego krocze, wywołując zażenowanie dla wszystkich. Kiedy to miną, odkrywa go o wiele łatwiej do rozmowy, niż się spodziewała, a jego skłonność do rumienia się obficie jest urocza. To, że robi to, co według niego jest idealne, pomimo jego rumieńców zapewnia mu cechę charakteru, którą bardzo podziwiam. Jest trochę prostszy niż normalny w nastolatkach, co odkrywam odświeżające.

Tymczasem Kou jest rozproszony przez stary kumpel, z którego wcześniej mieszkał, który poszedł z wieloma dokładnie takimi samymi problemami, jak z rozwiedzionymi rodzicami, a także innymi walkami domowymi. Cały czas jest na telefonie, z poczucia odpowiedzialności, a także Toma z przyjemnością pobiera koszty swojej lokalizacji za pomocą Futaba. Toma wydaje się dla niej zdrowsza niż Kou, która niczego nie mówi, więc jestem teraz w konflikcie, podejrzewając, że chcę czegoś innego dla naszej bohaterki, niż mam na myśli.

Wizualnie ustawienia są zgodne z oczekiwaniami dla Teen Shojo Gatunek – restauracji szybkiego jedzenia po szkole, kawiarni pokojówki/Butler na festiwal. Chociaż jest to kawiarnia krzyżowa, więc postrzegamy Futaba jako kamerdynera, a także Kou jako pokojówkę, co jest nieco dziwne.

Tom 6 to miejsce, w którym zadowolamy starego przyjaciela Kou, kobietę, która właśnie została przeniesiona do miasta, a także Toma gra w zespole. (Poważnie, ta osoba jest o wiele lepsza niż prowadzenie!) Nowy kumpel Kou próbuje mu powiedzieć, aby nie był jedynym połączeniem starego przyjaciela, ponieważ dla żadnego z nich nie jest to świetne. To o wiele bardziej dojrzały sposób myślenia, niż się spodziewałem, a następnie reszta książki zostaje złapana w Futaba wariując przypadkowy pocałunek, rzucając wyzwanie przez nową dziewczynę, która celowo wpada w niewłaściwą rozmowę.

Nie jestem pewien, czy uda mi się sprawić, że mój mózg był wystarczający do tego rodzaju więcej. Postacie faktycznie uciekają od siebie, wywołane przez krzyk „Czy wyglądam jak ktoś, kto by to zrobił? Zrobiłeś to! ” Nie mam już większego cierpliwości na konfiguracje, które nie zostałyby wyrzucone w książkę, gdyby tylko byli rozmawiali – a także słuchali – siebie. Przynajmniej kumple mówią im, jaką są idioci. Oprócz Toma ma samodyscyplinę, aby nie od razu działać na wszystko, co czuje. Być może będę czytać tylko dla niego. (Wydawca dostarczył kopie oceny.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Ao Haru Trip Volume 4Now, że seria ma pewną trwałość, otrzymujemy niezwykłą retrospekcję. Założeniem serii jest to, że Futaba, a także Kou byli zainteresowani, a następnie rozdzielili, a następnie ponownie. Kiedy ponownie zadowolą, Kou zachowuje się inaczej, a także w AO Haru Haru 4 IO Sakisaka Tom 4, na koniec odkryliśmy…

Ao Haru Trip Tom 2Ao Haru Trip to obecna seria Shojo, w której jestem dużo zainwestowany. Tom 2 kontynuuje atmosferę melancholijnych, a także niepewnych młodych, jak przenoszenie swoich potencjalnych klasa. Futaba wziął do serca lekcje pierwszej książki, próbując wyprodukować…

Ao Haru Trip Tom 3io Sakisaka Trip Ao Haru Tom 3 Tom 3 sprowadza stażystów z powrotem do instytucji (po wycofaniu się tomu 2), a także wprowadza nowy konflikt. Po otwarciu oczu na to, co przyjaźń musi wskazywać w tomie 1, Futaba jest kwestionowana przez przechodzący komentarz nowego przyjaciela…