September 30, 2022

Szkoła zakazuje komiksu The Walking Dead, upewniając się, że stażystów przybyli do ich sprawdzenia

Wygląda na to, że zakazane książki Tydzień przyszedł wcześnie do Wallace w Idaho, gdy instytucja regionalna zakazuje komiksu Walking Dead. Na początku tego roku, przed zakończeniem kadencji instytucji, wścibski były członek personelu w instytucji zobaczył jednego ze stażystów czytających powieść graficzną. Ten członek personelu, który być może nie jest właścicielem telewizji, komputera, a nawet radia, ścisnął swoje metaforyczne perły, gdy dokładniej sprawdzili książkę. Zamiast tego, czego się spodziewają, zobaczyli „obrazy graficzne”, zgodnie z Shosone News Press. Oczywiście książka była The Walking Dead, komiks, który właśnie zakończył swój wieloletni bieg w druku, a także nie jest w stanie nieokreślić się franczyzy na żywo w AMC. Tak więc ten zajęty instruktor Body zgromadził swoich zajętych rodziców dobrych przyjaciół, a także zwrócił się do instytucji, aby zakazał komiksu z jego biblioteki.

W ten sposób Ol ‘Professor Aspious Nellie właśnie zapewnił, że stażyści, którzy nigdy nie dotknęliby komiksu, będą teraz szukać go na poważnie. Jak na ironię, zakazanie dzieł literatury powoduje stopę zainteresowania wśród młodszych czytelników, co prowadzi do ich sprawdzania „obrażających” dzieł z biblioteki lub usunięcia sprzedaży książek. Dopóki nastąpiła kultura, istnieje „wojna kulturowa”. Zwykle popierane przez nadmiernie religijne kampanie prawie nigdy nie działają. Weźmy przykład drugiego nadchodzącego komiksu, opowieść o Jezusie Chrystusie nawiązała współpracę z superbohaterem. Odwołany w DC po „petycji online” stał się popularny, Ahoy Comics wkroczył, aby uratować serię. Dodanie poczucia ryzyka do dzieł literatury daje tylko rodzaj przyjemności, aby młodzież myślała o dzisiejszym świecie strumieniowym medialnym. Ta grupa zakazuje komiksu Walking Dead, a stażystów z pewnością będą go szukać gdzie indziej.

Więcej zakazów?

Jednak żadna wielka, zakazana książka, nawet The Walking Dead Comic, nie powinna się zmarnować. Zamiast po prostu niszczyć powieści graficzne, Wallace High Institution przyczyniła się do regionalnej biblioteki publicznej. Oczywiście oto rub: ich biblioteka jest częścią międzybirbaryjnej grupy pożyczek samochodowych, która zapewnia dostęp do 500 000 tytułów, w tym w bibliotece publicznej Wallace. Jest to doskonałe posiadanie dla stażystów w dzielnicy wiejskiej, ponieważ mogą zdobyć fizyczne kopie książek, których inaczej nie mogą. Oczywiście oznacza to również, że prawdopodobnie mogą zdobyć kopie komiksu The Walking Dead (który ma kilka najlepszych postaci z komiksów), aby nie stwierdzić innych doskonałych zakazanych książek, takich jak kochanek Woman Chatterley, Dziennik of the Diary Anne Frank, a także niezliczone inne tytuły, które zepsują młode, zdrowe umysły tych stażystów z ich szczerymi przedstawieniami życia, seksu, a także przemocy.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Rozwiązanie, według prasowej prasy, jest to, że administratorzy instytucji wierzą w ustanowienie „systemu kart bibliotecznych”. Możemy zasugerować, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest po prostu odpocząć. Być może zakazane książki mogły działać w ciągu dnia, jednak jeśli dziecko ma smartfon, ma dostęp do całego Internetu. Dzięki publicznemu połączeniu Wi -Fi są tylko kilka kliknięć od hardkorowej pornografii, nakręcone akty prawdziwej przemocy, a także wszystko, o co dotyczy rodziców. Oczywiście w rzeczywistości prawdopodobnie dzielą się memami na Tumblr, a także biorą filtrowane selfie, aby zachować swoje smugi Snapchat. Jest mnóstwo dla rodziców, a także instruktorów, którzy mogą się bać ze świata, jednak prawie żaden z nich nie jest odkryty w kreatywnych wyrażeniach.

Naucz się lekcji z literatury, a także historii!

W przypadku każdej instytucji, która zakazuje komiksu Walking Dead lub dowolnej innej sztuki, której się obawiają, wszystko, co robisz, to dążenie młodych ludzi do tego materiału w tajemnicy. Zamiast zrywać te książki od ich brudnych, poplamionych przez Fidget-Spinnera palców, poświęć czas na rozmowę z nimi o tym, co czytają. Prawdziwą metodą ochrony młodych ludzi przed przemocą lub nadmierną seksualizacją w mediach nie jest próba ich ukrycia. Musisz raczej angażować się w czwarty najgorszy koszmar każdego rodzica: rozmawianie z nimi o tych problemach. Komiks Walking Dead może, ale nie musi, być „dobry”, ponieważ sztuka jest subiektywna. Jednak problemy, które poruszają na temat przemocy, strachu przed innymi, ludzką naturą, a także trwałością społeczeństwa są warte rozmowy. Historie mogą być odskocznią zarówno do mówienia o tych trudnych tematach, jak i zapewnić kontekst, w którym można wyrazić wartości rodziny.

Co najmniej, jeśli uważają, że ich rodzice są w komiksie, książce lub pokazie, sprawi, że będą to niewymowne kulawe, a także mogą wrócić do pogoni za Pokémon lub walczącymi z dementatorami za pośrednictwem gier telefonicznych.

Co myślisz? Jeśli instytucje zakazują komiksu Walking Dead, czy też jest to po prostu powtarzane eBłędy przeszłości we współczesnym dniu? Opowiedz nam swoje przemyślenia w komentarzach poniżej lub udostępniając ten artykuł w mediach społecznościowych.
Wyróżnione zdjęcie w komiksach z obrazkami