November 12, 2022

Gala Hellfire tydzień drugi Excalibur przedstawia nowe zagrożenia

W Hellfire Gala One Week, Emma Frost rozpoczęła jedno z najdziwniejszych wydarzeń w najnowszych komiksach. Elegancka impreza? Jak to będzie interesujące? Jednak z drugiej strony są to X-Men, o których mówimy, więc niektóre rzeczy z pewnością pójdą nie tak. Jednak metoda X-Team ustrukturyzowała to wydarzenie, czujemy, że zawsze jesteśmy na skraju katastrofy. Podobnie jak w drugim tygodniu Gali Hellfire, Excalibur #21, agenci Krakoan zaczynają rozmawiać po piórach rządów światowych – a także odwrotnie.

HellFire Gala Tydzień drugi: Excalibur #21: X-Men tworzą swoich pierwszych wrogów wieczoru-a także Rictor dostaje najlepsze chwile

Betsy, a także Rachel, dzieląc się tańcem po pewnych trudnych postępach w Hellfire Gala drugim tydzień (obraz: Excalibur #21, Marvel Comics).

Pisarz: Tini Howard
Artysta: Marcus to
Kolorysta: Erick Arcinaga
Excalibur #21 ma wiele miejsca, tak bardzo, aby zapewnić, od czego zacząć. Są tutaj dwie ogromne narracje. Po pierwsze, mamy Rictor, który uzyska większy postęp charakteru niż on od czasu prowadzenia badań X-Factor Petera Davida. To nie jest lekkie dla innych pisarzy; Howard, a także inni pisarze napisali wspaniałe historie z mutantem zmieniającym ziemię. Jednak w drugim tygodniu Gali Hellfire Howard wiele w nim rzuca: lojalność, gniew, miłość, a także moc. Po drugie, jest rząd brytyjski, a także członek Coven Akkaba, który jest teraz ich ambasadorem ONZ. Tylko przypomnienie: Coven Akkaba chce zabić Betsy Braddock za to, że jest kapitanem Wielkiej Brytanii (co wcale nie było jej opcją), a także naprawdę, naprawdę nienawidzi mutantów. Och, a także mogą być czarodziejami. Zacznijmy tam.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Krótkie wyjaśnienie Coven Akkaba

Jeśli pamiętasz o swoim Akkabie, Krakoa, Okkara, Arakko, a także fiszparce słownictwa koralowca Arak, klan Akkaba był nazwą społeczeństwa złożonego z zmutowanych potomków Apokalipse. Okazało się jednak, że Apokalipsa miał także ludzkich potomków – które wygnał z klanu Akkaby. Potomkowie opracowali Coven Akkabę, a także obiecali swoją lojalność nie-mutowanemu magikowi. Na razie spójrzmy jednak na ich działania w Excalibur#21 podczas drugiego tygodnia Gali Hellfire.

Przeciwnik zyskuje niezwykle potężne otoczenie polityczne w rządzie brytyjskim

Jedyne ruebens, którym ufam, to te wykonane z Pastrami. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Odkąd magia Merlina wybrała Betsy Braddock, mutant, a także Krakoan, jako następnego kapitana Wielkiej Brytanii, miała na sobie cel. Może być Brytyjczykiem zarówno po pochodzeniu, jak i miejscu urodzenia, jednak ostatecznie była rezydentką Krakoa. Aby dodać zniewagę do kontuzji, reszta Excalibur przedstawiła azjatycko-amerykańską damę (Jubileusz), głęboką południową południową Belle (łotr), Cajun (Gambit), meksykański (Rictor), a także starożytna egipska (apokalips) . Tylko Betsy przyniosła jakikolwiek rodzaj brytyjskiego dziedzictwa. Jednak sprawa ta powinna zostać rozstrzygnięta metodą w Problemie czwartym, kiedy królowa usankcjonowała zespół – a także kapitan Wielkiej Brytanii – jako obrońców królestwa. Zrobiła nawet wszystkich honorowych obywateli Excalibur. Jednak nic z tego nie miało znaczenia dla sumowania.

Jest to zarówno z manipulacją, jak i strachem, szczególnie w przypadku zniknięcia Betsy w Excalibur #14: X Swords ROZDZIAŁ Piętnaście. Cóż, dla nich zniknęła, a także „porzuciła”. W rzeczywistości została rozbita na kawałki, wbiła się w zamkniętą klatkę piersiową, straciła swoje sumienie gdzieś w multiwersum, wróciła przez wrogiego ducha mutanta, a następnie zyskała zarządzanie nowym ciałem. Excalibur jest dziwny. W tym czasie Coven wzmocnił strach brytyjskiego przed Krakoa, a także nienawiść do Betsy, „fałszywego” kapitana Wielkiej Brytanii. Oprócz ostatecznie przywódca Coven Reuben Brousseau był ambasadorem ONZ. Słaba wiadomość dla Krakoa. Gorsze wieści dla doskonałej Wielkiej Brytanii, nawet jeśli jej nie rozpoznają.

Hellfire Gala Tydzień drugi: Excalibur #21 zawiera pierwszy rozbity sojusz wieczoru – najprawdopodobniej nie ostatnim

Brousseau jest tak pompatyczny, jak sugeruje jego imię, a także bierze udział w gali, aby spróbować, a także zawstydzić Krakoa w ich wielką noc, robiąc to:

Widzieć? Żadna Rueben to świetna Rueben. Z wyjątkiem tych w Junior’s w Nowym Jorku – świętych stosów Pastrami, czy są dobre. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

To tak naprawdę nie robi nic oprócz wkucia Excalibur, a także pokojowej rady, co doprowadziło do utraty doskonałej Wielkiej Brytanii wszystkich cudownych narkotyków Krakoan. Rueben grozi nawet przejęciem latarni morskiej Excalibur – dojdziemy do tego, jak to się skończy później. To był mądry ruch od Tiny Howard. Niektórzy goście narzekali, że Excalibur kręci swoje koła od czasu X of Swords… mimo że poradził sobie z dużą liczbą skutków AfterE zdarzenie. Jednak teraz Excalibur ma nowego złoczyńcę. Cóż, nowy, a także stary.

Jedna z najpotężniejszych postaci Marvela powraca w Hellfire Gala Drug

Gorączkowy taniec Betsy z Rachel teraz; Spróbuj ponownie później. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Zły facet na powyższym panelu? Pete Wisdom, przywódca doskonałego Wielkiej Brytanii MI-13, a także jednego z niewielu mutantów, którzy widzieli mutant gwarantowaną ziemię Krakoa, a także stwierdził „Pass”. Teraz działa jako mediator między Krakoa, a także doskonałą Wielką Brytanię. Lub tak. Jasne, wkrótce wróci dzięki protokołom zmartwychwstania, jednak to, na co wymagamy, to dokładnie to, jak umarł: poświęcenie.

Coven Akkaba wykorzystywał wspaniałe umiejętności, jednak Excalibur odciął ich źródło. Och, to źródło? Morgan Le Fey, mag, który może rywalizować z Merlinem. Od wczesnych dni Krakoa Apokalipsa trzymała więźnia w lochu pod Avalon. Trzymał ją do życia, a także przykuł, aby zapewnić eksperymentowanie z jej magiczną naturą. Kiedy Le Fey straciła ją w Avalon, sumat stracił swoją moc, a także od tego czasu próbują ją przywrócić.

Czy ten rytuał, poświęcony zmutowanej krwi, działa, aby ją uwolnić? Dobrze…

Och, to nie będzie dobrze z Excalibur. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Potężny przeciwnik o stu powodzie, by nie lubić Excalibur powrócił. Przyszłość serii wygląda niesamowicie. Jest to jednak tylko połowa Excalibur #21 w drugim tygodniu Gali Hellfire.

Rictor już nienawidzi imprez, jednak to, co dzieje się dla niego w Hellfire Gala Drugi tydzień: Excalibur nie pomaga

Uderza na najważniejsze wydarzenie w historii swojego gatunku, w stroju zaprojektowanym przez jednego z najbardziej utalentowanych projektantów na świecie… Ja też byłbym zdenerwowany. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Rictor w Excalibur #21. Oprócz postępów, z którymi idzie z większym, a także większym z każdą sceną. Zacznijmy więc od małych.

Kiedy Excalibur przygotowuje się do wspólnej gali, Rictor jest już nieszczęśliwy. Przed X mieczów Rictor był uczniem Apocalypse. Starożytny mutant wspomagany Rictor stabilizuje jego moc, a także zaczął go mentorować w metodach magii. Dzięki temu określeniu Exalibur był w stanie przywrócić Betsy. Podobnie jak od tego związku, Rictor lubi apokalipsa. Nie w uroczy sposób, ani w sposób ojca/syna. Jedyną metodą naprawdę wyjaśniania, że ​​Rictor lubił apokalipsę metodę, którą dedykowany chrześcijanin lubi Chrystusa. Tylko w jego przypadku była tam figura Chrystusa, mentoruje go, a także doradzając mu.

Jednak x mieczy zmienił cokolwiek dla apokalipsy. W ramach umowy pokojowej między Arakko a Krakoa zgodził się opuścić Krakoa, a także udać się do Arakko. Niestety cały świat ma obowiązek finansowy wobec apokalipsy, a także Rictor nie chce, aby ktokolwiek zapomniał. Jego zaangażowanie w apokalipsa wzrosło dopiero odkąd opuścił Krakoa.

Rośnie też lojalność Rictora wobec Excalibur
„Hej, widzisz tego faceta, który może przenieść samą ziemię? Powiedzmy mu, że zabieramy jego ziemię ”. Świetna robota, Rueb (obraz: Excalibur #21, Marvel Comics).

Kiedy Rictor, a także inni członkowie Excalibur, słyszą, co Rueben stwierdza do pokojowej rady, staje się trochę balistyczny – szczególnie gdy zagrażają ziemi, na której stoi ich latarnia morska. Natychmiast wraca do centrali Excalibur, aby go chronić… w możliwej metodzie najbardziej złej.

Rictor zyskuje nowy tytuł: King of the Druids

Ruebs ma zamiar się dławić swoje pastrami. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Człowieku, Rueben zje swoje słowa, gdy odkryje, czym się stał Rictor. Nazwał go „fałszywym druikiem” – cóż, dla fałszywego Druida, z pewnością wygląda całkiem niezwykle jako ich nowy król. Kiedy więc Rictor wraca do latarni morskiej, telefon dzwoni do druidów tej ziemi – druidów, którzy zaoferowali mu pomoc w przeszłości. Po zakończeniu nowego króla, zabierają latarnię morską, a także ziemię, na której jest, a także poruszają:

? (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Tak, staje się królem wyspy druidów. Jednak to nie jedyna wspaniała rzecz dla niego.

Jedna z najlepszych par queer w komiksach jest zjednoczone – a także jest to doskonały moment dla dumy

Dokładnie jak urocze – pokryte krwią jego wrogów. (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

W badaniach X-Factor Petera Davida Rictor ustalił wreszcie jako gejem po latach spekulacji fanów. Jednak to domniemanie nie chodziło tylko o niego. Wielu pisarzy usunęło, że Rictor, a także Shatterstar, mieli więcej niż bliską przyjaźń, jednak nikt nie poszedł na dodatkowy krok, aby uczynić go oficjalnym. David? Tak, nie tylko uczynił to oficjalnym; Kazał im rozwiązać i dzielili łóżko. Jednak jak wiele rzeczy się odbywa, losy oddzielili dwóch kochanków. do chwili obecnej. Jednak ich pierwsza interakcja nie idzie tak dobrze. Jeśli spojrzysz na zdjęcie abOve, możesz założyć, dlaczego.

Nie zmuszaj mnie do wyboru! (Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Shatterstar właśnie uciekł z nowoczesnego – dosłownie. Nadal jest pokryty krwią, a także kablami, a także ledwo ubrany. Oczywiście, najlepszą rzeczą, jaką mógł zrobić, jest wejście na wybitne wydarzenie, a także złapanie kogoś, kogo nie widział od lat. Jednak z jakiegoś powodu Rictor nie jest z tego zadowolony:

Co się stanie zarówno z Rictor, jak i Shatterstar w Excalibur po drugim tygodniu Gali Hellfire?

Nie jestem pewien, czy korzystam z tego właściwego, ale czy jest to moment „ściskający”? Jeśli tak… ściskaj. Zdjęcie: Excalibur #21, Marvel Comics).

Wierzę, że ci dwaj będą dobrze, czy nie zgodzisz się?

Gala Hellfire tydzień dwa Bonus! Kids of the Atom #4, a także wesołych mutantów

Nie przegap tej niedocenianej serii! (Zdjęcie: Kids of the Atom #4, Marvel Comics)

Pisarz: Vita Ayala
Artysta: Paco Medina
Kolorysta: David Curiel
Według oficjalnej listy kontrolnej Marvela Hellfire Gala, Kids of the Atom #4 nie jest częścią drugiego tygodnia. Jednak gala wciąż występuje w tym numerze, nawet jeśli młodzież Cota tam nie skończy. Jeśli nie czytałeś nowej serii Ayala, zrozum dwie rzeczy. Po pierwsze, jest to wspaniała eksploracja na temat czucia się inaczej, a także próba odkrycia ludzi, którzy są twoi różne. Ayala bada w tym miesiącu o oczach jednej z pięciu postaci, które ze skradzionymi innowacjami i umiejętnościami cosplay, udają młode X-Men. Widzą Krakoa, a także zmutowanego społeczeństwa, a także wydaje się to dla nich domem… ale nie są mutantami. Nawet jeśli są tak przekonujący, że X-Men zakładają, że w jakiś sposób zablokowali Cerebro, po prostu nie są mutantami (jeszcze).

Po drugie, każdy rodzaj recenzenta, który uderza w tę serię, jest trollem. Oni muszą być. Zarówno sztuka Paco Medina, jak i rozwój postaci z Ayali są cudowne. W szczególności ten problem pokazuje, dlaczego. Krakoa wreszcie otworzy bramy tak samo jak ludzie – jednak tylko nieliczni. Oznacza to, że nie pięciu młodych ludzi w cosplayie zaawansowanej technologii. Jednak to nie powstrzymuje ich przed próbą. Robią kilka nieetycznych rzeczy, w tym kradzież koszuli od zmutowanego dobrego przyjaciela, który zdenerwował, jednak to wszystko na nic. Kiedy pojawiają się w bramach, Cradle, firma policyjna nastoletnich superbohaterów, pojawia się, a także porywa ich… myśląc, że są mutantami. Byli równie przekonujące.

Tak więc, chociaż technicznie nie jest to część drugiego tygodnia Gali Hellfire, zasługuje na wzmiankę.

(Wyróżniony obraz: Excalibur#21, Marvel Comics)