November 20, 2022

19 kwietnia DC Comics: Superman i Batman, Nightwing i Wonder Woman

DC Comics nadal wprowadzają innowacje dzięki wielu znanym postaciom. W tym tygodniu 19 kwietnia DC Comics będą miały kontynuację siły superbohaterów: Superman z Batmanem, Nightwing with Flash, Wonder Woman with Donna Troy. Widzenie, jak nasze ulubione postacie współpracują, jest zawsze ekscytujące, łącząc ich umiejętności, mierzy ich mocne strony i podkreślając wartość intelektu nad nadludzką siłą fizyczną. 19 kwietnia DC Comics wprowadza 14 nowych tytułów, z których wszystkie są kontynuacją istniejących serii i łączą różne postacie, aby zadowolić każdego fana DC. Paskuj na pelerynie i rajstopy, ponieważ sygnał komiksu DC już wystaje w niebo. No to ruszamy!

Nightwing #91 Dick Grayson i Wally West mają swoje plecy

(Zdjęcie: DC Comics)

Bromance między Nightwing a Wally trwa. Musieliśmy czekać miesiąc, aby czerpać przyjemność z kontynuacji tej udanej serii. Dick Grayson i Wally West muszą stawić czoła poważnym wyzwaniom w tym nowym 32-stronicowym tomie. W poprzednim numerze widzieliśmy duet skierowany w stronę KGBEAST, bardzo niebezpiecznego złoczyńcy, który porwał Barbarę Gordon i prawie zabił Dicka. Ta nowa przygoda, narysowana przez Geraldo Borgesa i napisana przez Toma Taylora, obiecuje, że da nam to, co najlepsze z Szkarłatnego Speedstera i sojusznika Batmana.

Próbuję uratować miasto, które jest nawet o wiele więcej poza oszczędzaniem niż Gotham, nie jest małym zadaniem, a nawet ktoś taki jak Nightwing potrzebuje dnia, aby cofnąć się ze swoim najlepszym kumplem i doładować, ale, gdy Twoim najlepszym kumplem jest Wally West, np. Flash, „ładowanie” może nie być tak relaksujące!

Batman / Superman: World’s Finest #2 w dniu 19 kwietnia DC Comics

(Zdjęcie: DC Comics)

Chociaż ta seria została anulowana w zeszłym roku, mieliśmy dobrą wiadomość, że wydawca zatrudnił nowy zespół kreatywny do ponownego uruchomienia serii. Fani i krytycy uznali pierwszą część, a jutro 19 kwietnia DC Comics, będziemy mieli drugą część, Batman/Superman: World’s Finest #2. Będziemy mieli szybkie działanie, dynamiczne opowiadanie historii i najlepszy dialog w tej nowej części. Historia została stworzona przez Marka Waida, Art Dan Mora, napis Adityi Bidikar oraz kolory Tamry Bonvillain. Kawałek, którego nie możesz przegapić, jeśli kochasz te postacie.

Diabeł Nezha, rozdział drugi: sam diabeł
Człowiek ze stali i Mrocznego Rycerza dotarli do związku Niles Cauldera-szef odpowiedzialny za ten dziwny zespół odmieńców znany jako patrol zagłady, ale wszystko nie jest tak, jak się wydaje. Podczas gdy Batman pracuje z Nilesem, aby wyleczyć Supermana swoich dziwacznych transformacji, poboczna misja śledzenia tajemniczej postaci znanej jako „Demon” przyciąga uwagę Mrocznego Rycerza… i może mieć pewne połączenie z zatruciem Supermana z rąk Metallo! To niebezpieczeństwo, intryga i niespodziewany wygląd Deadmana w rozdziale drugim najlepszym na świecie!

Wonder Woman podróżuje w czasie, aby uratować ziemię w ewolucji nr 6

(Zdjęcie: DC Comics)

W tym nowym numerze Wonder Woman zobaczymy jej wyzwania na najwyższym poziomie. Tym razem podróżuje w przyszłość, do rozbitej ziemi na krawędzi wyginięcia. Spotka przyszłą wersję Donny Troy, która poprowadzi ją przez tę ekscytującą przygodę. Historia będzie miała 32 strony, napisane przez Stephanie Phillips, i będzie miała wsparcie najlepszych artystów, takich jak Steffano Raffaele (Penciller, Inker), Mike Hawthorne (Pencill, okładka), między innymi Adriano di Benedetto (Inker).

Czy nawet Wonder Woman może uratować świat bez nadziei? Diana stoi w obliczu najtrudniejszego procesu, gdy zostaje rzucona w przyszłość, aby uratować ziemię na skraju całkowitego upadku. Kierowana przyszłej wersją Donny Troy, Wonder Woman musi zakwestionować rzeczywistość swojego otoczenia, przy jednoczesnym zaakceptowaniu rzeczywistości konsekwencji. Wszystko to, a także ujawnienie nowego złoczyńcy!

Pełna lista komiksów DC 19 kwietnia

Nightwing #91

Flash #781

Wielki dom na jeziorze nr 8

Batman / Superman: najlepszy światowy nr 2

Batman: The Knight #4

Catwoman #42

Robins #6

Catwoman: Lonely City #3

Blue & Gold #8

Trial of the Amazons: Wonder Girl #2

Lodówka pełna głów nr 6

Wonder Woman: Evolution #6

Earth-Prime #2: Superman & Lois

Scooby-Doo, gdzie jesteś? #115

A ty, który z tych komiksów masz ochotę czytać najbardziej? Daj nam znać w komentarzach.

Obraz funkcji za pomocą komiksów DC