April 1, 2023

Arsenic Lullaby Variant Okładka w Magazynie Indie Comics#5

Wydanie medialne – dziwaczna warianta okładki Arsenic Lullaby Devellaby Douglas Paszkiewicz dołącza do ośmiu opowiadań z MAD MAGAZINE Współtwórca Magazine w wiosennym wydaniu Magazynu Indie Comics Magazine. Podgląd pod publikowaniem Aazurn.
Alternatywna okładka Paszkiewicz otrzyma ograniczoną dystrybucję za pośrednictwem komiksów, powiedział wydawca magazynu Indie Comics Gary Scott Beatty. „Jeśli chodzi o to, gdzie kupujesz komiksy. Jeden na cztery okładki będzie zawierać sztukę Pasza. ”

Nominowane do Harvey i Eisner Award Paszkiewicz będą również zawierać osiem stron jego popularnego tworzenia arsenu w magazynie Indie Comics. Od magów nielegalnych po Cholera Cowboys – praca Paszkiewicza jest regularnie prezentowana w kilku krajowych publikacjach, w tym Mad Magazine i Much Coffee Man Magazine.

Paszkiewicz został wybrany jako programista w kwietniowym artykule niezależnym w skrócie w podglądach.

„Nie mamy już dość pokręconej komedii Pasz” – powiedział Beatty. „Po raz trzeci pojawi się w magazynie Indie Comics. Kiedy przychodzą jego strony, przekazujemy je po biurze i śmiejemy się z głowami. ”

Sam Pasz zasugerował, że narysował osłonę, powiedział Beatty. „Zasugerowałem, że zaoferujemy to jako alternatywne, czytelnicy kolekcjonerscy będą musieli poprosić o swój sklep z komiksami” – wyjaśnił Beatty. „W ten sposób Pasz może pozwolić, aby jego wyobraźnia działała całkowicie za darmo, a dealerzy mogą nadal używać zwykłej okładki, jeśli ktoś się sprzeciwia!”

10 -letnia kolekcja Arsenic Lullaby: The Devil’s Decade została niedawno wydana w twardej okładce i softcover, ponad 400 stron mrocznego humoru i komentarzy redakcyjnych „Recenzja wszystkich bzdur, które trwały za kulisami”, napisał Paszkiewicz.

„Kołysanie arsenu składa się z humoru, który jest zbyt pokręcony dla Mad Magazine. Wyobraź sobie, że!” zaśmiał się Beatty. „Istnieje wiele komiksów komediowych, które próbują być teraz niecodzienne. Praca Pasza jest tak nieoczekiwana, że ​​zwroty i dowcipne, przekracza obecne trendy. ”

W magazynie Indie Comics krótkie biografie i informacje kontaktowe są zawarte z gotowymi historiami, aby czytelnicy mogli łatwo poszukać znacznie więcej pracy twórców. Merchandise, blog, szkice, animowany pilot arsenu i wiele więcej znajduje się na Arseniclullabies.com.

Wiosenny numer Indie Comics Magazine będzie zawierał osiem kompletnych historii, od twórców tak różnorodnych jak Terry Cronin (studenci nietypowej), australijskiego Paula Bradforda (Undercurrent) i włoskiego dewelopera Maddalena Carrai (Creepy Gaga).

Indie Comics Magazine to 64 strony najlepszej historii i sztuki z dzisiejszych niezależnych twórców komiksów. Bez ogromnego nadruku, bez wersji cyfrowej, braku sprzedaży problemu, podgląd kwietniowego w ramach publikacji Aazurn to jedyny sposób, w jaki czytelnicy komiksowi mogą uzyskać wiosenny numer Indie Comics Magazine! Odwiedź magazyn Indie Comics Online na indiecomicsmagazine.com.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Douglas Paszkiewicz, który przyczynił się do wydania świątecznego wydania Emisuemedia Magazine Indie – nominowani Harvey i Eisner Award Douglas Paszkiewicz będą zawierać osiem stron jego popularnego tworzenia arsenu w tworzeniu kołysania w Indie Comics #4, specjalnym świątecznym wydaniu, zaplanowanym na rzecz komiksu Diamond w Diamond Comic Distriation ‘ Październik…
12 września 2011 r. „Komiksy”

Dream Honeymoon staje się koszmarem w wydaniu Indie Comics Magazinemedia – Lost in the Ruins of a Construction, który kiedyś worganizuje przerażające Minotaur, nowożeńcy szuka swojego wymarzonego miesiąca miodowego w wiosennym wydaniu Magazynu Indie Comic pod Aazur…
17 marca 2012 r. „Komiksy”

Wiosenne wydanie magazynu Indie Comics zawiera wydanie Spirit Stackermedia-to noc w prawie pustym zachodnim mieście, a Spirit Stalker Długie Jepson jest na szlaku Rogatego Księcia. To wiosenny numer magazynu Indie Comics, zaplanowany na zamówienie w przedsprzedaży w podglądach Diamond w kwietniu 2012 r. Pod publikowaniem Aazurn…
10 marca 2012 r. „Komiksy”