October 25, 2022

Aktor David Dastmalchian uruchamia hrabiego Crowleya Comic

David Dastmalchian, którego możesz znać dzięki swojej pracy w filmach takich jak seria Ant-Man, zadebiutował jako autor komiksu. Pierwszy numer jego komiksu hrabiego Crowleya o przygodach „niechętnego łowcy potworów” jest już dostępny. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kim jest David Dastmalchian?

obraz za pomocą Cedigm

David Dastmalchian, absolwent szkoły teatralnej Uniwersytetu DePaul, rozpoczął zawód z hukiem. Jego pierwszą uznaną rolą była jedna z gonów Jokera w Mrocznym Knight. Pojawił się także w filmach takich jak więźniowie i seriale telewizyjne Denis Villeneuve, takie jak Return of Twin Peaks. Ale znowu, prawdopodobnie najbardziej znany jest wielu ludziom za swoje role jako Murdoc na Macgyver lub jako Kurt rosyjski haker w Ant-Man i jego kontynuacji Ant-Mana i osę. (Czy będzie w kampanii fanów Ant-Man 3?)

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Jednak Dastmalchian nie jest tylko aktorem. Od dawna jest pisarzem. Zanim rozpoczął okupację jako aktor, Dastmalchian ulegał 5-letnim uzależnieniu od heroiny. Później wyrzucił nawyk, choć zainspirował film z 2014 roku, który Dastmalchian napisał i zagrał. Pisał także i zagrał w zeszłorocznym dramatie wszystkie stworzenia tutaj, które kończy się jego rodzinnym Kansas.

Jednak nie wszystkie prace Dastmalchiana są tak poważne. (To nie jest subtelne odniesienie do Jokera.

The Count Crowley Comic: Co to jest „niechętny łowca potwora?”

Obraz za pomocą ciemnego konia

Seria komiksów hrabiego Crowleya koncentruje się na Jerri Bartman, aspirującym reporterze. Niestety jej zawód nie zmierza w kierunku, w którym ma nadzieję. Zamiast stać się kotwicą na antenie w swojej lokalnej sieci, jest zdegradowana do znacznie mniej efektownej roli. Jej szefowie instalują ją jako nową gospodarz segmentu funkcji stworzenia Little Channel. Wygląda na to, że brakuje starego gospodarza, starego hrabiego Crowleya. Jerri nie spodziewa się wiele od koncertu, ale nie może oczekiwać, co się faktycznie się wydarzy.

To dlatego, że nie wprowadza tylko filmów B. Została opracowana jako jedna z długich linii łowców potworów. Wbrew jej lepszym osądowi i jej życzeniom – będzie musiała nauczyć się prawdy o walce z potworami, jednocześnie walcząc z własnym alkoholizmem. Chociaż seria jest osadzona na początku lat 80., mrugnij do zjawiska „fałszywych wiadomości”. W świecie Dastmalchiana potwory faktycznie kontrolują media, więc kontrolują wiadomości o sobie. Wskazuje to, że drewniane stawki mogą na przykład nie być lekarstwem na wampiry. (Jednak wierzę, że srebrne kule zabijają wilkołaki.)

Wraz z Dastmalchianem jako autorem, Lukas Ketner jest artystą serialu, a przynajmniej pierwszym wydaniem. Lauren Affe była kolorystką. Count Crowley: Niechętny Monster Hunter #1 jest publikowany przez Dark Horse Comics. Jest dostępny za pośrednictwem strony wydawcy, lokalnych sklepów z komiksami lub sprzedawcami internetowymi.

Nie możesz się doczekać, aby przeczytać o przygodach hrabiego Crowleya? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub w mediach społecznościowych.