December 16, 2022

Przestępcy seksualne uwolnione w New York Comic Con

Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Nowa seria według frakcji, a także Zdarsky, który zostanie wydany w 2013 roku

Przestępcy seksualni

Twórcy komiksów Matt Fraction (Casanova, Avengers vs. X-Men, The Invincible Iron Man), a także Chip Zdarsky (więzienne funni, Monster Cops) zapraszają do znalezienia z nimi, gdy wypuszcza przestępców seksualnych z komiksami z obrazkami w 2013 roku Nowa komedia seksualna, która obejmuje dwie młode entuzjastów, gdy przechodzą oni pożądane przestępcze przestępstwo z akcentem-kiedy uprawiają seks, czas sam czas się kończy. Zakładane w świecie, w którym ustawodawstwa czasowe, a także obszar są tak wątpliwe, jak i zmienne jak ustawodawstwa faceta, a także społeczeństwa, przestępcy seksualne obiecują skandaliza rok.

„Nie po to, aby nie robić własnych rogów, jednak nigdy wcześniej nie było komiksu, takiego jak przestępcy seksualne”, odrzuciła frakcja. „Były książki komediowe z seksem lub komiksami seksualnymi z momentami komediowymi, jednak nie ma książki z„ komedią seksualną ”jako jej pchnięcie narracji. Trudno sobie wyobrazić, jednak komedia i seks, które wspólnie kształtują się tak naturalnie w całym świecie rozrywkowym, nie występują w komiksach. Chip, a także jestem podekscytowany, że jestem pierwszymi, którzy posadzą nasze nasiona. ”

Zdarsky, legendarny rysownik krajowy, a także imphish kanadyjski dowcipnica, znalazł się na szczycie tego oświadczenia: „Ta praca łączy moje dwie miłości: przestępstwo kryminalne, a także obszerne badanie zachodniego systemu bankowości, a także jego złych skutków społeczeństwa. Spędziłem lata pracując w gazetach, a także czasopism, a także patrzę w przyszłość, aby ukończyć moją „umierającą trifectę”, a także dostarczyć komiksy, jednocześnie powstrzymując łzy. ”

Frakcja i Zdarsky, którzy długo przeszukują, a także trudne do idealnej współpracy, zrozumiało, że byli przeznaczeni na każdą inną, choć tylko najlepsza praca. „Chip jest osobliwym programistą w świecie komiksów: jest mądry, jest utalentowany, ma oko w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego, a także rozśmiesza mnie jak szakal” – wyrzucił Fraction. „Jest jak smutne glo z dnia na dzień, które pisze słowa z U, w których nie należą tak dobrze, jak używa systemu metrycznego. Cieszę się, że słowa „przestępcy seksualni” pojawią się teraz w jego nekrologu jeszcze w tym roku. ”

Zdarsky trwał: „Istnieje wyjątkowo krótka lista osób, z którymi chciałbym pracować przy komicznej pracy, a także Matt Fraction znajduje się na szczycie tej listy. Podoba mi się humor, który wnosi do swojej pracy, a także zawsze wierzył, że powinien zrobić coś zabawnego, ponieważ, szczerze mówiąc, nie ma wystarczającej zabawnych książek, ponieważ kryzys tożsamości. Nie, czekaj. Czy koce były przed lub po kryzysie tożsamości? ”

Ciągła seria komiksów, która przywraca komiks w komiksach, a także atrakcyjna powrót do przestępczości seksualnej, przestępcy seksualne są dostępne na 32 pełnokolorowych stronach za koszt pokrycia 3,50 USD.