May 31, 2023

Baby & Me Volume 2

Ten drugi tom rozpoczyna się historią, która niestety tak naprawdę nie pokazuje uroku serii. Takuya jest nękany przez kolegę z klasy z powodu nieporozumienia nad dziewczyną. Bit Ribling Minue jest nieistotne dla dużej części historii, chociaż jego istnienie pokazuje, że Takuya, który nie zostanie dokuczany lub w inny sposób wpadający w walkę, zrobi wszystko, co jest wymagane, aby chronić jego oskarżenie.

Z przyjemnością cieszę się z dwóch interakcji; Takuya odkrywa, że opiekuje się innym, człowiekiem zależnym, a także dwuletnim Minoru, odkrywa znacznie więcej o otaczającym go świecie. Zmniejszenie tej interakcji może zaoferować pewien zasięg deweloperowi Marimo Ragawę i/lub czytelnikowi, jednak wciąż jest to wystarczające w serii, że nie czuję jeszcze tego wymogu.

Następna historia najlepiej powraca do serca rodziny, ponieważ ojciec, a także dwaj młodzi chłopcy świętują Nowy Rok. Istnieje slapstick, znaczne kamienie milowe (fryzura Minoru), a także pokazane fascynujące tradycje kulturowe. Jest to tak uroczo wzruszające, gdy Minoru dołącza do modlitw świątynnych! Następnie pojawia się strona wprowadzająca podsumowanie wszystkich postaci. Jest raczej kilka, co z dwoma kolegami ze szkoły Takuyi, a także wszystkich ich rodzin, aby zapewnić to pomoc.

Minoru, jak i Takuya dorastają, na różnych etapach, modyfikacja podkreślona w następnym rozdziale. Intensywna decyzja Minoru pokazuje, że próba uzyskania nowych umiejętności, takich jak sam się rozbieranie, jest urocza; To rodzaj realistycznych, przyziemnych momentów, które odkrywam wiele atrakcyjnych w tej serii. Minoru jest nieco ślicznotem, podobnie jak kobiety, które jego wiek to uznają, a dwie z nich walczą o jego uwagę. Dobrze omija ich zazdrość, skupiając się gdzie indziej.

Młodzież są oczywiście urocze, a także różne gospodarstwa domowe oferują porównania między różnymi etapami rozwoju, umożliwiając młodym byciu sobą, postaciami prywatnymi, zamiast znaków dla całej grupy wiekowej. Metoda dobrego przyjaciela Takuya, Gon, jest narysowana, łatwe linie do rysów twarzy, a także ogromne ciemne bezpośrednio brwi, dziwnie przypomina mi orzeszki ziemne. Podobnie jest historia o króliczku, który jest raczej wzruszający.

Krótko mówiąc, wziąłem cały ten obszar, aby stwierdzić, że ta seria jest urocza, a także ciepła.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Pluton: Urasawa x tezuka tom 8 bardzo oczekiwany (i bardzo uprzywilejowany, ponieważ nikt nie chce, aby to się skończyło) końcowy tom w zasłużonej serii jest tutaj, a także prezentacja jest doskonała. Ten tom, z 10 rozdziałami, a także 254 stronami, jest nadmierny w porównaniu z poprzednimi, a także otwiera 10 cudownych stron kolorów. Ta książka…

To odczuwanie niebieskiego nieba tom 1 To uczucie błękitnego nieba jest innym rodzajem serii manga. Chodzi o dwóch uczniów, z których jeden uważa się za gejów, jednak nie jest to wyraźny romans ani BL (miłość chłopców). Zamiast tego chodzi o przyjaźń, a także odkrycie wierzenia w innych, niezależnie od tego, jak bardzo lubisz…

Historia panny młodej Volume 5 Kiedy zdałem sobie sprawę, że nowy tom opowieści panny młodej, moja prezentowa seria manga, pojawiła się cztery miesiące temu, ponieważ jeszcze jej nie sprawdziłem, zrozumiałem, że ostatnie kilka miesięcy było bardziej zajęte niż Powinny być. Jednak pozytywna strona tego jest … Nowa…